Сьогодні 25.06.2024
 

Загальна інформація

Переваги ведення бухгалтерського обліку.

Звернувшись до ТОВ “Баланс Майстер”, Ви отримуєте бухгалтерський відділ, укомплектований висококваліфікованими фахівцями, який не збільшує загальну чисельність Вашої компанії, професійно здійснює податковий та бухгалтерський облік і обходиться Вам дешевше, ніж штатний бухгалтер.

Проконсультувавшись із нашими фахівцями, Ви зможете вибрати найбільш вигідний для Вас комплекс бухгалтерських послуг, повністю або частково передати нам ведення бухгалтерського та податкового обліку, скоротити власні витрати на ведення бухгалтерії і зосередитися на своїй основній діяльності.

  • Відповідальність за правильність ведення бухгалтерського обліку і своєчасність розрахунків податків, представництво інтересів Вашої організації в податковій інспекції і фондах, відповідно до договору бухгалтерського обслуговування, Ви можете передати нашій компанії. При цьому якщо Ваш новий найманий бухгалтер виявився недостатньо кваліфікованим, то за наслідки його помилок і податкові штрафи несе відповідальність Ваша організація, оскільки відповідальність найманого бухгалтера за свою роботу обмежується лише одним місячним окладом.
  • У нашій компанії, веденням бухгалтерського обліку і складанням звітності займаються професіонали, які постійно відстежують зміни в законодавстві і підвищують свою кваліфікацію, що гарантує Вам дотримання всіх правил і вимог різних державних нормативних документів при веденні обліку і здачі звітності.
  • Коли Ваш бізнес розширюється, Вам немає необхідності збільшувати штат бухгалтерії, витрачати час на пошук і добір кваліфікованих фахівців або платити кадровому агентству.

Ведення бухгалтерського обліку на сьогоднішній день – це одна з найважливіших складових діяльності будь-якої компанії.

Якщо у вашому штаті немає професійного бухгалтера – то ведення бухгалтерського обліку краще довірити професіоналам, запрошеним з боку.

Ведення бухгалтерського обліку – це складна, кропітка і відповідальна робота. Наша компанія гарантує високу якість наданих послуг.

Що Ви одержуєте, якщо довірите ведення бухгалтерського обліку фахівцям нашої компанії?

Великий професійний досвід наших бухгалтерів, їх знання, практичний досвід і кваліфікація високого рівня допоможуть навести порядок у бухгалтерії вашого підприємства, захистити ваші інтереси при виникненні проблемних і спірних моментів з податковою інспекцією, постачальниками та клієнтами.

Крім цього, співробітництво саме з нашою компанією дозволить вам суттєво знизити витрати та ризики, застрахувати від можливих помилок і фінансових втрат.

Працюючи з нашою компанією, ви збільшуєте рентабельність роботи вашого підприємства і знаходите в нашій особі надійного партнера та грамотного консультанта.

Як відбувається процес співробітництва?

Ви укладаєте з нами договір про те, що повне ведення бухгалтерського обліку на вашому підприємстві буде здійснювати саме наша компанія. Далі представники вашої компанії передають нашим фахівцям повний обсяг первинної бухгалтерської документації.

Ведення бухгалтерського обліку ґрунтується, у першу чергу, на своєчасній обробці та належному оформленні первинної документації, тому така поточна документація як накладна, акт виконаних робіт, рахунок-фактура, касовий ордер, платіжне доручення повинні бути надані в першу чергу.

Правильно складена документація спрощує та прискорює роботу усіх інших підрозділів, дозволяє чітко контролювати рух навіть дрібних грошових потоків.

Ґрунтуючись на даних первинної бухгалтерії, фахівці нашої компанії починають роботу над синтетичним обліком: ретельно й уважно заповнюються всі основні бухгалтерські регістри підприємства (журнали господарських операцій, оборотні відомості по кожному бухгалтерському рахункові, відомості по обліку заробітної плати, Головна книга).

Ведення бухгалтерського обліку на будь-якому підприємстві обов’язково закінчується складанням підсумкової фінансової звітності за відповідний період (місяць, квартал, півріччя, рік).

Бухгалтера нашої компанії готують та здають звітність вашого підприємства як у податкову інспекцію, так і в усі необхідні позабюджетні фонди.

Сьогодні ведення бухгалтерського обліку – не розкіш, а життєва необхідність. Не заощаджуйте на професіоналах – наші послуги зроблять вас багатше!