Сьогодні 22.04.2024
 

Постановка бухгалтерського обліку

Послуга постановки бухгалтерського обліку містить у собі організацію на Вашім підприємстві повноцінної системи бухгалтерського й податкового обліку, що відповідає чинному законодавству України.

Необхідність у постановці бухгалтерського обліку звичайно виникає при створенні нового підприємства, при розширенні сфер діяльності, при реорганізації або у випадку відсутності бухгалтерського обліку на підприємстві в плині ряду періодів. Правильна постановка обліку, з одного боку, знижує ризики податкових санкцій у зв’язку з некоректним обліком або відсутністю обліку, а з іншого – підвищує ефективність і прозорість роботи бухгалтерії.

При укладанні договору на постановку бухгалтерського й податкового обліку наші фахівці проаналізують структуру, напрямки й специфіку діяльності Вашого підприємства, Ваш документообіг, обсяг реалізації. Виходячи з особливостей діяльності Вашої компанії, ми розробимо облікову політику з метою бухгалтерського й податкового обліку, яка повністю відповідає вимогам чинного законодавства.

Постановка бухгалтерського обліку містить у собі розробку системи документообігу бухгалтерських документів, складання внутрішніх регламентуючих документів, розробку кадрової політики, складання посадових інструкцій і положень, штатного розкладу й трудових договорів.

Вартість послуг з постановки бухгалтерського обліку – 2400 грн.

Для наших клієнтів по бухгалтерськім обслуговуванню й бухгалтерському супроводу послуга постановка бухгалтерського обліку в рамках абонентського обслуговування виявляється безкоштовно.