Сьогодні 22.04.2024
 

Нульова звітність

Підготовка й здача нульової звітності

Наша компанія надає послуги зі складання й здачі нульової звітності для організацій і підприємців, у яких не було фінансово-господарчої діяльності в плині звітного періоду (тобто не здійснювалися грошові операції, розрахунки заробітної плати, фінансові угоди).

Наші фахівці в найкоротший термін підготують усю необхідну квартальну або річну нульову звітність на підставі наданих Вами документів, а також вчасно здадуть сформовану звітність в ИФНС, позабюджетні фонди й органі статистики.

У тому випадку, якщо Ваша компанія вела яку-небудь фінансово-господарчу діяльність протягом звітного періоду (наприклад, здійснювалися рухи по розрахунковому рахункові, нараховувалася заробітна плата), те Ви можете скористатися нашими послугами зі складання й здачі ненульової квартальної й річної звітності.

Вартість послуги підготовки й здачі нульової звітності

Приватні підприємці (квартал) – 240

Компанії на загальній системі оподатковування (місяць) – 200

Компанії на спрощеній системі оподатковування (місяць) – 100

Ви можете вибрати найбільш кращий спосіб вистави нульової звітності в податкову, фонди й органі статистики:

  • Самостійна здача підготовленої звітності. У цьому випадку ми підготуємо для Вас пакет необхідної нульової звітності в друкованому й цифровому виді (на дискеті) для самостійної здачі в податкову, позабюджетні фонди й органі статистики.
  • Здача звітності поштою рекомендованим листом. У цьому випадку вся підготовлена звітність буде відправлена в органі ГНАУ, Держкомстату України, ФСС і ПФ України коштовними листами з описом і повідомленням.
  • Здача звітності нашими фахівцями. У цьому випадку вся підготовлена звітність буде протягом доби доставлена особисто у відповідні податкові органі, Статуправління й позабюджетні фонди, здана, і з оцінкою про приймання повернута клієнтові.

Щоб скористатися послугою зі складання й здачі нульової звітності, Вам потрібно буде укласти з нами договір і надати наступну інформацію:
1. Установчі документи;
2. Свідчення про внесення запису в ЕДРПОУ;
3. Свідчення про постановку на облік у податковому органі;
4. Бухгалтерська звітність за останній звітний період;
5. Коди статистики;
6. Свідчення, що підтверджують постановку на облік у пенсійному фонді, фондах соціального страхування.